21.4%
50.0%
39.3%
38.2%

Coffeewaukee Bugs vs Heat B.C. 62-87.Ο Αρβανιτάκης μεγάλος πρωταγωνιστής ισοφάρισε το ρεκόρ τριπόντων (14) 14/29 και είχε 4 χαμένα σουτ για να γίνει ο Leader . MVP φυσικά ο Αρβανιτάκης με 42 πόντους,13 ριμπάουντ και 5 ασίστ

Το ματς ξεκίνησε με καλάθι από τον Καπερώνη για τούς Coffeewaukee Bugs 2-0.Με τρίποντο ο Κακλέας και με λει-απ ο Γιορνταμιλάκης για το 2-5 για τους Heat.Ισοφάρισε με τρίποντο ο Πετρέλλης σε 5-5.Με τρίποντο ο <μπομπέρ>Αρβανιτάκης, ο Γιορνταμηλάκης με σουτ και ο Κακλέας με λει-απ για το 5-12.Ο Καπερώνης πέτυχε το 7-12,για να απαντήσει ο Γιορνταμηλάκης με σουτ για το 7-14.Ο Καπερώνης με 4 πόντους έγραψε το 11-14.Με τον Κακλέα να γράφει με τρίποντο το 11-17.Ο Χαραλαμπόπουλος με 1/2 βολές για το 12-17 και ο Αρβανιτάκης με τρίποντο για το 12-20.Ο Καπερώνης με λει-απ για το 14-20 και ο Κακλέας για το 14-22.Ο Χαραλαμπόπουλος από το ζωγραφιστό ,ο Τσομπάνογλου με λει-απ και ο Καπερώνης από την γωνία με σουτ(6/6 δίποντα στο δεκάλεπτο! )για το 20-22.Το δεκάλεπτο τελείωσε με buzzer τρίποντο ο Κακλέας για το 20-25.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με σερί 0-12 το σκορ έγινε 20-37 για τους Heat με 3 τρίποντα ο Αρβανιτάκης και με τρίποντο ο Καρδαράς. Ο Τσομπάνογλου με τρίποντο πέτυχε το 23-37 για τους Coffeewaukee Bugs. Ο Αρβανιτάκης πέτυχε με τρίποντο το 23-40.Με τρίποντο ο Σαραντόπουλος έκανε το 26-40.Ο Γιορνταμηλάκης με 2/2 βολές και ο Καρδαράς με τρίποντο για το 26-45.Το δεκάλεπτο τελείωσε 32-45 ,ο Χαραλαμπόπουλος με γκολ φάουλ και ο Πετρέλλης με τρίποντο.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Χαραλαμπόπουλος με σουτ από την γωνία για το 34-45 για τους Coffeewaukee Bugs. Ο Γιορνταμηλάκης με σουτ για το 34-47 για τους Heat. Με σουτ ο Αντωνίου και ο Τσομπάνογλου με λει-απ μείωσαν σε 38-47.Το τρίποντο ο Γιορνταμηλάκης για το +12 38-50.Με τρίποντο και λει-απ στον αιφνιδιασμό ο Τσομπάνογλου έγραψε το 43-50.Με σερί 0-12 το δεκάλεπτο τελείωσε με 43-62 με τρίποντο ο Γιορνταμηλάκης και με 3 τρίποντα ο Αρβανιτάκης.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Ατζουλάτος με σουτ από την και ο Καπερώνης με λει-απ το 48-62 για τους Coffewukes. Ο Νικολάου με λει-απ ,με σουτ ο Καρδαράς και με ντράιβ ο Κακλέας το 47-68 για τους Heat. Ο Σαραντόπουλος με τρίποντο για το 50-68 και ο Γιορνταμηλάκης με σουτ για το 50-70.Με 1/2 βολές ο Καπερώνης για το 51-70.Με το (10)τρίποντο του ο Αρβανιτάκης έγραψε το 51-73.Με 1/2 βολές 8 Τσομπάνογλου για το 52-73.Ο Αρβανιτάκης με τρίποντο το 52-76.Με 4 πόντους ο Τσομπάνογλου έγραψε το 56-76.Ο Αντωνιάδης με λει-απ και ο Αρβανιτάκης με τρίποντο για το 56-81.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Χαραλαμπόπουλος για το 58-81.Με 2 τρίποντα ο Αρβανιτάκης (ισοφάρισε το ρεκόρ τριπόντων 14) για το 58-87.Το τελικό σκορ έγραψαν ο Χαραλαμπόπουλος και ο Πετρέλλης με καλάθια για τ 62-87.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Νικολάου με 2 πόντους,13 ριμπάουντ,3 ασίστ ,3 κλεψίματα και 1 κόψιμο και ο Γιορνταμιλάκης με 18 πόντους,6 ριμπάουντ,3 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Καπερώνης με 15 πόντους,4 ριμπάουντ,1 ασίστ και 1 κλέψιμο,ο Χαραλαμπόπουλος με 12 πόντους και 11 ριμπάουντ και ο Τσομπάνογλου με 17 πόντους,7 ριμπάουντ και 6 ασίστ.