33.3%
55.6%
50.0%
23.1%

Οι Anonymous πήραν εύκολα την νίκη απέναντι στους Coffeewaukee Bugs με 89-67 σε ένα ματς που κυριάρχησαν στα ριμπάουντ 55-37 και με 11 συνολικά τρίποντα, πήραν από την αρχή τη διαφορά και τη διατήρησαν σε όλη τη διάρκεια του αγώνα.Mvp του αγώνα ο Σακελαρόπουλος με 22 πόντους,14 ριμπάουντ,6 ασίστ και 2 κοψίματα.
Το ματς ξεκίνησε με τρίποντο ο Πετρέλλης 0-3 για τους Coffeewaukee Bugs. Απάντησε με τρίποντο ο Βλάχος και ο Δρόσος 6-3 για τους Anonymous. Ο Χαλούδης με 4 πόντους το 6-7 και ο Μαλαθούνης με τρίποντο και με floater και ο Σακελαρόπουλος με τρίποντο έγραψαν το 14-7.Ο Χαλούδης με 4 πόντους του μείωσε σε 14-11 και το δεκάλεπτο τελείωσε 17-11 με σουτ και με 1/2 βολές ο Δάσκαλος.
Δεύτερο δεκάλεπτο και Τσομπάνογλου πέτυχε το 17-13 για τους Coffeewaukee Bugs. Ο Βλάχος με σουτ και ο Κεραμυδάς και ο Μαλαθούνης με λει-απ στον αιφνιδιασμό πέτυχαν το 23-13 για τους Anonymous. Ο Πετρέλλης πέτυχε το 23-15 και ο Βλάχος με 2/2 βολές και ο Κασιώτης με σουτ από την γωνιά πέτυχαν το 27-15. Ο Χαλούδης από το High post το 27-17 και ο Βλάχος με 1/2 βολές το 28 -17. Ο Χαλούδης μετά από κλέψιμο σκόραρε με σουτ και ο Τσομπάνογλου με τρίποντο το 28-22. Ο Βελαώρας με 2/2 βολές, ο Μαλαθούνης με τρίποντο και ο Κοντάμπασης με σουτ από την γωνιά πέτυχαν το 35-22.Το δεκάλεπτο τελείωσε 35-24 με λει-απ ο Χαλούδης.
Τρίτο δεκάλεπτο και ο Αντωνίου πέτυχε το 35-26 για τους Coffeewaukee Bugs. Με σερί 12-0 ξέφυγαν στο σκορ με 47-26 οι Anonymous ,αρχικά ο Βελαώρας σκόραρε μετά από επιθετικό ριμπάουντ,από το ζωγραφιστό ο Σακελαρόπουλος, με σουτ ο Μαλαθούνης, ο Βλάχος με 4 πόντους του και με σουτ ο Δάσκαλος. Ο Χαλούδης με τρίποντο το 47-29 και ο Σακελαρόπουλος απάντησε με τρίποντο το 50-29.Ο Χαλούδης σκόραρε το 50 -31 και ο Μαλαθούνης με καλάθι από το ζωγραφιστό το 52-31. Ο Τσομπάνογλου με τρίποντο το 52-34 και ο Σακελαρόπουλος με σουτ από την γωνιά το 54-34. Μετά από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Χαραλαμπόπουλος το 54-36 και ο Μαλαθούνης με τρίποντο το 57-36.Με σερί 0-7 το δεκάλεπτο τελείωσε με 57-43,αρχικά ο Χαραλαμπόπουλοςμε 1/2 βολές ,ο Χαλούδης με λει-απ, ο Χαραλαμπόπουλος με 2/2 βολές και ο Χαλούδης μετά από κλέψιμο σκόραρε με λει-απ.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Σακελαρόπουλος και ο Δρόσος με τρίποντα έγραψαν το 63-43 για τους Anonymous. Ο Χαλούδης με τρίποντο το 63-46 για τους Coffeewaukee Bugs .Ξανά με τρίποντο και με καλάθι από το ζωγραφιστό ο Σακελαρόπουλος το 68-46.Ο Χαλούδης ασταμάτητος το 68-48 και ο Σακελαρόπουλος με σουτ το 70 -48. Με 1/2 βολές ο Χαραλαμπόπουλος το 70-49 και ο Μαλαθούνης με σουτ από την γωνιά, Σακελαρόπουλος και ο Βελαώρας με σουτ το 76-49. Ο Χαλούδης έγραψε το 76-51 και ο Δάσκαλος με καλάθι από το ζωγραφιστό το 78-51. Ξανά ο Χαλούδης το 78-53 και ο Βλάχος με τρίποντο και μετά από κλέψιμο σκόραρε με λει-απ το 83-53.Ο Πετρέλλης με 1/2 βολές το 83-54 και ο Κοντάμπασης με σουτ το 85-54.Ο Τσομπάνογλου με τρίποντο και ο Χαλούδης με 4 πόντους του το σκορ έγινε 85-61.Ο Βλάχος με 2/2 βολές και ο Κοντάμπασης με σουτ από την γωνιά το 89-61.Το τελικό 89-67 πέτυχε ο Αντωνίου από το ζωγραφιστό, ο Τσομπάνογλου με λει-απ και ο Αντωνίου από το ζωγραφιστό.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Βλάχος με 19 πόντους, 7 ριμπάουντ, 4 ασίστ και 5 κλεψίματα και ο Βελαώρας με 6 πόντους, 18 ριμπάουντ, 3 ασίστ και 2 κλεψίματα.
Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο εκπληκτικός Χαλούδης με 36 πόντους, 5 ριμπάουντ, 3 ασίστ και 4 κλεψίματα και ο Πετρέλλης που άγγιξε το τριπλ-νταμπλ με 9 πόντους, 11 ριμπάουντ 11 ασίστ και 1 κλέψιμο.