8.3%
47.1%
33.3%
6.3%

Anonymous vs Gkrouvaloi 42-49.Πολύ καλή εμφάνιση που συνοδεύτηκε με νίκη πέτυχαν οι Gkrouvaloi,με καταπληκτική άμυνα εγκλώβισαν τους Anonymous στο δεύτερο ημίχρονο στους 16 πόντους και πήραν την 2η σερί νίκη τους. Mvp ο Τσάκωνας με 17 πόντους, 16 ριμπάουντ, 1 ασίστ, 2 κλεψίματα και 1 κόψιμο.

Το ματς ξεκίνησε με εύστοχο σουτ ο Αδάμης 2-0 για τους Anonymous. Ο Καλογερόπουλος και ο Χατζηελευθερίου με λει-απ, το 2-4 οι Gkrouvaloi.Ισοφάρισε ο Μαλαθούνης 4-4 και ι Χατζηελευθερίου με σουτ το 4-6 .Ο Πουλάκος με τρίποντο και ο Σακελαρόπουλος με 1/2 βολές και με 4 πόντους του από σουτ το σκορ έγινε 12-6.Ο Παπαδάμ μείωσε 12-8 και το δεκάλεπτο τελείωσε 14-8 με σουτ ο Μαλαθούνης.

Δεύτερο δεκάλεπτο και οι Gkrouvaloi πέρασαν μπροστά στο σκορ με 14-15,αρχικά ο Καλογερόπουλος με τρίποντο,ο Καλαφατάκης με σουτ από την γωνιά και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Τσάκωνας. Οι Anonymous πέρασαν μπροστά στο σκορ με 19-15 Ο Αδάμης με σουτ και με 1/2 βολές και ο Βλάχος με σουτ. Ο Ροβόλας με λει-απ το 19-17 και ο Μαλαθούνης με καλάθι από το ζωγραφιστό, και ο Βλάχος με 4 πόντους του με λει-απ στον αιφνιδιασμό το σκορ έγινε 25-17.Ο Καλογερόπουλος μείωσε με λει-απ 25-19 και το δεκάλεπτο τελείωσε 26-19 με 1/2 βολές ο Μαλαθούνης.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Βλάχος μείωσε για τους Anonymous 28-19.Οι Gkrouvaloi με σερί 0-12 έκαναν την ανατροπή και πέρασαν μπροστά στο σκορ με 28-31,αρχικά ο Ροβόλας με σουτ από την γωνιά, ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Παπαδάμ,ο Χατζηελευθερίου με γκολ φάουλ,με 1/2 βολές ο Παπαδάμ,2/2 βολές ο Τσάκωνας και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Παπαδάμ. Ο Πουλάκος με σουτ από την γωνιά το 30-31 και ο Τσάκωνας με 1/2 βολές το 30-32.Με 1/2 βολές ο Παπαδήμας και ο Αδάμης έφεραν το ματς στα ίσα 32-32.Ο Καλογερόπουλος με 1/2 βολές και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Χατζηελευθερίου και έγραψαν το 32-35.Το δεκάλεπτο τελείωσε 34-35 με καλάθι από επιθετικό ριμπάουντ ο Αδάμης.

Τελευταίο δεκάλεπτο και οι Gkrouvaloi με σερί 0-7 ξέφυγαν στο σκορ με 34-42 με τον Τσάκωνα ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε, με γκολ φάουλ και με λει-απ. Ο Δάσκαλος με 2/2 βολές το για τους Anonymous σε 36-42.Ο Τσάκωνας με 1/2 βολές το 36-43 και ξανά με 2/2 βολές ο Δάσκαλος το 38-43.Ο Παπαδάμ με λει-απ το 38-45 και ο Δρόσος με ντραιβ πέτυχε το 40-45.Ο Τσάκωνας με λει-απ στον αιφνιδιασμό το 40-47(1:51).Ο Αδάμης(1:05) και ο Βλάχος (0:48) με 1/2 βολές το 42 -47Το ματς ολοκληρώθηκε με τον Τσάκωνα να σκοράρει από το ζωγραφιστό το 42-49 (0:27) και σφράγισε την νίκη για την ομάδα του.

Για τους νικητές ξεχώρισε ακόμα ο Χατζηελευθερίου με 9 πόντους, 9 ριμπάουντ, 2 ασίστ, 4 κλεψίματα και 1 κόψιμο.

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Μαλαθούνης με 7 πόντους, 10 ριμπάουντ, 2 ασίστ και 2 κλεψίματα.