29.4%
90.9%
40.0%
26.3%

Ballywood vs Miami Heal 67-65.Συναρπαστικό παιχνίδι με τον νικητή να κρίνεται στο φινάλε (0:02,6)με τον Σταματίου να πετυχαίνει το νικητήριο καλάθι με σουτ.Η επανεμφάνιση του Κοκκινάκου (31πόνοτυς)δεν συνοδεύτηκε με νίκη για την ομάδα του.MVP του αγώνα ο Μπέλτσης με 20 πόντους,5 ριμπάουντ,3 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Το πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με τρίποντο ο Παπαδόπουλος για τους Ballywood για το 3-0.Επανεμφάνιση Κοκκινάκου για τους Miami heal και με λει-απ για το 3-2.Ο Μπέλτσης με 1/2 βολές και ο Βιλλιώτης με σουτ για το 6-2.Από το high post ο Ρίζος το 6-4 και ο Παπαδόπουλος με τρίποντο έκανε το 9-4.Ο Κοκκινάκος με 6 πόντους πέτυχε το 9-10.Ο Σταματίου με σουτ και ο Μπέλτσης με τρίποντο για το 14-10.Ο Κοκκινάκος μείωσε σε 14-12  και με ντράιβ ο Μπέλτσης το 16-12.Το δεκάλεπτο ολοκληρώθηκε με τρίποντο ο Ζούμπος  για το 16-15.

Δεύτερο δεκάλεπτο ο Σερέτης με σουτ από την γωνία το 16-17 για τους Miami heal.Ο Μπέλτσης πέτυχε το 18-17 για τους Ballywood. Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Κοκκινάκος το 18-19 και ξανά ο Μπέλτσης για το 20-19 με ντράιβ. Ο Κοκκινάκος με 2/2 βολές και σουτ έγραψε το 20-23.Ο Σδούγκας με 4 πόντους και ο Σταματίου έγραψαν το 26-23.Ο Ζούμπος με γκολ φάουλ και τρίποντο για το 26-29.Με σουτ ο Σδούγκας και με τρίποντο ο Μπέλτσης νέα εναλλαγή στο σκορ για το 31-29.Ο Κοκκινάκος πέτυχε το 31-32 με γκολ φάουλ. Ο Μπέλτσης με όρο 33-32 και το δεκάλεπτο τελείωσε 33-35 με τρίποντο ο Βρεττός.

Τρίτο δεκάλεπτο και με τρίποντο ο Βρεττός και γκολ φάουλ ο Κοκκινάκος το 33-41 για τους Miami heal. Ο Βιλλιώτης και ο Παπανικολόπουλος μείωσαν σε 37-41 για τους Ballywood. Τρίποντο ο Ζούμπος για το 37-44.Με σερί 8-0 το σκορ έγινε 45-44 με 4 πόντους ο Παπανικολόπουλος, με λει-απ ο Μπέλτσης και με σουτ από την γωνία ο Σδούγκας. Ο Βρεττός με σουτ και από την γωνία ο Καμούζης  με σουτ για το 45-48.Με 1/2 βολές ο Σδούγκας έκανε το 46-48 και ξανά ο Καμούζης ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ για το 46-50.Ο Σταματίου με σουτ το 48-50 και το δεκάλεπτο τελείωσε 48-52 με σουτ ο Κοκκινάκος.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Ρίζος πέτυχε με σουτ το 48-54 για τους Miami heal. Με σερί 11-0 οι Ballywood πέρασαν μπροστά στο σκορ με 59 -54 με σουτ από την γωνία ο Σδούγκας, ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Σταματίου, με ντράιβ ο Παπανικολόπουλος, ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Κόκλας και με τρίποντο ο Μπέλτσης .Ο Κοκκινάκος με σουτ και 2/2 βολές και ο Ρίζος με 2/2 βολές για το 59-60.Ισοφάρισε με 1/2 βολές ο Σδούγκας 60-60.Ο Κοκκινάκος με λει-απ (1:33)για το 60-62.Με 2/2 βολές ο Παπανικολόπουλος (1:16)για το 62-62.Το κλέψιμο ο Κοντογιάννης,ασίστ ο Κοκκινάκος και το λει-απ ο Κοντογιάννης (0:41,5).Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ γκολ φάουλ ο Σδούγκας (0:30,7) για το 65-64.Με 1/2 βολές ο Κοκκινάκος το 65-65 (0:23,4).Και ο Σταματίου με σουτ με ταμπλό υπό την πίεση του Κοκκινάκου έγραψε το τελικό 67-65 (0:02,6). Ο Ζούμπος πήγε να γίνει ο ήρωας τις βραδιάς ,όμως το τρίποντο του πίσω από το κέντρο χτύπησε  στη στεφάνη.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Σδούγκας με 15 πόντους,10 ριμπάουντ και 1 ασίστ και ο Παπανικολόπουλος με 10 πόντους,3 ριμπάουντ και 5 ασίστ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Κοκκινάκος με 31 πόντους,2 ριμπάουντ,3 ασίστ ,5 κλεψίματα και 1 κόψιμο και ο Ζούμπος με 12 πόντους,5 ριμπάουντ και 1 ασίστ.