12.9%
14.3%
26.3%
38.5%

Carnavaliers vs Anonymous 45-37.Στα τελευταία 3 λεπτά του παιχνιδιού κρίθηκε ο τελικός νικητής με τους Carnavaliers να τρέχουν σερί 9-0 και το 36-37 μετέτρεψαν στο τελικό 45-37και την πρόκριση στο Final 4. MVP του αγώνα ο Δεληγιάννης με 12 πόντους,3 ριμπάουντ,1 ασίστ και 2 κλεψίματα και ο Πασχαλίδης με 7 πόντους,6 ριμπάουντ,1 κλέψιμο και 2 κοψίματα.

Το ματς ξεκίνησε ιδανικά για τους Anonymous 0-5 με λει-απ ο Κουρέτσης ,1/2 βολές ο Σακελαρόπουλος και με σουτ ο Αδάμης.Απάντησαν οι Carnavaliers με 7-0 σερί το 7-5 με τρίποντο ο Σακελλαρίδης Νίκος,με σουτ ο Παυλίδης και με ντράιβ ο Καραΐσκος .Ισοφάρισε ο Δάσκαλος με hook και το δεκάλεπτο τελείωσε 11-7 με σουτ από την γωνία ο Σακελλαρίδης Νίκος και με μπομπίτα ο Καραΐσκος .

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Παυλίδης και ο Πασχαλίδης με σουτ έγραψαν το 15-7 για τους Carnavaliers .Ο Αδάμης με σουτ και ο Δρόσος με τρίποντο πέτυχαν το 15-12 για τους Anonymous .Ο Δεληγιάννης με ντράιβ και ο Καραΐσκος με 1/2 βολές έκαναν το 18-12.Ο Βλάχος με 4 πόντους μείωσε σε 18-16 και το δεκάλεπτο τελείωσε 22-16 με λει-απ ο Παυλίδης και με σουτ ο Κομμάτας.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Σακελαρόπουλος με τρίποντο έκανε το 22-19 για τους Anonymous.Απάντησε και ο Καλόγηρος με τρίποντο το 25-19 για τους Carnavaliers.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Αδάμης, ο Σακαλερόπουλος με σουτ από την γωνία και με τρίποντο ο Δρόσος το σκορ έγινε 25-26.Ο Πασχαλίδης με λει-απ ,ο Δεληγιάννης με 4 πόντους έγραψαν το 31-26.Ο Αδάμης με σουτ το 31-28 και ο Δεληγιάννης με γκολ φάουλ το 34-28.Το δεκάλεπτο τελείωσε 34-30 με καλάθι που πέτυχε ο Παπαδήμας.

Τελευταίο δεκάλεπτο και με τρίποντο ο Σακελαρόπουλος μείωσε σε 34-33 για τους Anonymous.Ο Παυλίδης με σουτ πέτυχε το 36 -33 για τους Carnavaliers.Με 1/2 βολές και τρίποντο ο Βλάχος το 36-37(3.30). Με σερί 9-0 το σκορ έγινε το τελικό 45-37 με τρίποντο ο Δεληγιάννης ,τρίποντο ο Πασχαλίδης (1.40)και με γκολ φάουλ ο Καραΐσκος (0.57).

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Παυλίδης με 8 πόντους,5 ριμπάουντ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Σακελαρόπουλος με 9 πόντους,15 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο και ο Δρόσος με 6 πόντους,5 ριμπάουντ,1 ασίστ ,1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.