13.6%
33.3%
28.3%
22.2%

MyRema S.W. vs Underdogz 65-46.Οι Underdogz κατάφεραν να κοντράρουν μόνο για 1 δεκάλεπτο τους MyRema State Warriors οι οποίοι στο 2ο δεκάλεπτο απέκτησαν μια διαφορά την οποία την διατήρησαν μέχρι τέλους, πήραν τη νίκη και απολαμβάνουν την πρωτιά στην κορυφή.Mvp του αγώνα ο Κυριάκου με 19 πόντους, 29 ριμπάουντ(19-10),2 ασίστ, 1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.
Το ματς ξεκίνησε με γκολ φάουλ ο Κεφαλάς 0-3 για τους Underdogz. Ο Μπακάλης με σουτ και ο Κυριάκου με σουτ από την γωνιά έδωσαν το προβάδισμα στους My Rema State με 4-3. Με ντραιβ ο Αρμάγος σκόραρε το 4-5 και ο Κυριάκου με καλάθι από το ζωγραφιστό και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Σπυρόπουλος το 8-5.Με σουτ ο Ιωάννου το 8-7 και ο Σπυρόπουλος με τρίποντο και ο Μπακάλης με σουτ από το High post έγινε το 13-7. Το δεκάλεπτο τελείωσε 13-12 με τρίποντο και με καλάθι από επιθετικό ριμπάουντ ο Καραχάλιος.
Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Καραχάλιος με νέο τρίποντο έδωσε το προβάδισμα στους Underdogz 13-15. Οι My Rema State έτρεξαν σερί 14-0 και ξέφυγαν στο σκορ με 27-15,αρχικά ο Πεδακάκης με καλάθι από το low post ,ο Σταυρίδης με ντραιβ, ο Μπακάλης με σουτ,4/4 βολές ο Σταυρίδης, ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Κυριάκου και με σουτ ο Μπακάλης. Το δεκάλεπτο τελείωσε 27-17 με καλάθι από το ζωγραφιστό ο Αλικάκης.
Τρίτο δεκάλεπτο και ο Σταυρίδης με 1/2 βολές και ο Μπακάλης με σουτ πέτυχαν το 30-17 για τους My Rema State. Ο Αρμάγος με γκολ φάουλ μείωσε 30-20 για τους Underdogz. Από το ζωγραφιστό σκόραρε ο Σπυρόπουλος το 32-20 και απο το ζωγραφιστό σκόραρε ο Κάζας το 32-22 .Με 1/2 βολές ο Σπυρόπουλος το 33-22 και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Κάζας το 33-24. Ο Κυριάκου με τρίποντο και με ντραιβ έγραψε το 38-24 και ο Στεβόλαιμος με τρίποντο το 38-27.Ο Πεδακάκης με 2/2 βολές και ο Κυριάκου με καλάθι από το ζωγραφιστό πέτυχαν το 42-27.Το δεκάλεπτο τελείωσε 42-29 με καλάθι ο Καραχάλιος.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Κυριάκου με καλάθι από το ζωγραφιστό πέτυχε το 44-29 για τους My Rema State. Από το High post πέτυχε το το 44-31 Ο Αρμάγος για τους Underdogz. Ο Κυριάκου με σουτ έκανε το 46-31 και ο Αρμάγος με 1/2 βολές το 46-32.Ο Μπακάλης με 3/3 βολές και ο Σταυρίδης με ντραιβ το σκορ έγινε το 51-32.Ο Καραχάλιος με σουτ από την γωνιά το 51-34 και ο Κυριάκου με σουτ από την γωνιά το 53-34. Τρίποντο ο Ιωάννου το 53-37 και ο Σταυρίδης με σουτ από την γωνιά το 55-37.Ο Κεφαλάς με Floater πέτυχε το 55-39 και ο Σταυρίδης με ντραιβ το 57-39.Με λει-απ ο Ιωάννου το 57-41 και με σουτ ο Ίσσαρης και ο Μπακάλης με 1/2 βολές το 60-41.Ο Γκανασούλης με 1/2 βολές και σουτ πέτυχε το 60-44 και ο Μπακάλης με σουτ το 62-44.Με σουτ ο Γκανασούλης το 62-46 και το τελικό σκορ 65-46 έγραψε ο Ίσσαρης με τρίποντο.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Ίσσαρης με 5 πόντους,12 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα και ο Πεδακάκης με 4 πόντους,8 ριμπάουντ ,3 ασίστ ,1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.
Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Αρμάγος με 8 πόντους,10 ριμπάουντ και 2 ασίστ και ο Αλικάκης με 2 πόντους,5 ριμπάουντ,1 ασίστ και 3 κοψίματα.