13.3%
38.9%
38.6%
16.1%

Paranormal I. vs Carnavaliers 59-56.Οι Carnavaliers ξεκίνησαν εντυπωσιακά το πρώτο δεκάλεπτο 7-18.Οι Paranormal έκαναν την ανατροπή και στο ημίχρονο να τους βρίσκει μπροστά 31-29.Το ματς πήγε πόντο πόντο και λίγο πριν το φινάλε οι νικητές πέρασαν μπροστά 57-51 και κατάφεραν να πάρουν την νίκη.MVP του αγώνα ο Παπαδάκης με 19 πόντους,11 ριμπάουντ,7 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Πρώτο δεκάλεπτο και το ματς ξεκίνησε με τρίποντο ο Πασχαλίδης το 0-3 για τους Carnavaliers.Ο Βολακάκης με λει-απ έκανε το 2-3 για τους Paranormal .Ο Μυλωνάς με τρίποντο και λει-απ και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Μαρίνης για το 2-10.Ο Παπαδάκης με 2/2 βολές το 4-10,για να σκοράρει ο Μαρίνης με λέι-απ το 4-12.Ο Παπαδάκης με hook  έκανε το 6-12.Ο Καραΐσκος μαι ο Καλόγηρος πέτυχαν το 6-15 και ο Παπαδάκης με 1/2 βολές για το 7-16.Το δεκάλεπτο τελείωσε 7-18 με σουτ από την γωνία ο Καραΐσκος .

Δεύτερο δεκάλεπτο και με σερί 8-0 το σκορ έγινε 15-18 με 4 πόντους ο Ρίκος και με 4 πόντους ο Βολακάκης για τους Paranormal .Με τρίποντο ο Καλόγηρος το σκορ έγινε 15-21 για τους Carnavaliers .Απάντησε με τρίποντο ο Παπαδάκης για το 18-21.Ο Κομμάτας με 2/2 βολές και ο Καραΐσκος με λει-απ έγραψαν το 18-25.Ο Βολακάκης με λει-απ έκανε το 20-25 και ο Κομμάτας με 1/2 βολές το 20-26.Με σερί 11-0 το σκορ έγινε 31-26 με 4 πόντους ο Βολακάκης,γκολ φάουλ ο Παπαδάκης,ο Χρυσαφιάδης ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ και με σουτ ο Μιχελακάκης .Το δεκάλεπτο τελείωσε 31-29 με τρίποντο ο Καλόγηρος .

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Καραΐσκος με 1/2 βολές και ο Παυλίδης ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ για το 31-32 για τους Carnavaliers .Ο Παγώνας και ο Ρίκος πέτυχαν το 35-32 για τους Paranormal.Ο Καλόγηρος με λει-απ έκανε το 35-34 και ο Παπαδάκης με σουτ το 37-34.Με σουτ ο Παυλίδης ,ο Κομμάτας με 1/2 βολές και ο Μυλωνάς με σουτ για το 37-39 .Ο Χρυσαφιάδης με τρίποντο και ο Βολακάκης με 2/2 βολές για το 42-29.Ο Καραΐσκος με λει-απ και 1/2 βολές και ο Παυλίδης με 1/2 βολές για το 42-43.Ο Μιχελακάκης Με σουτ έκανε το 44-43 και το δεκάλεπτο τελείωσε 44-45 με σουτ ο Παυλίδης.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ξεκίνημα με καλάθι από επιθετικό ριμπάουντ ο Ρίκος το 46-45 για τους Paranormal.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε και ο Παυλίδης το 46-47 για τους Carnavaliers . Με 1/2 βολές ο Παγώνας ,2/2 βολές και σουτ  ο Ρίκος για το 51-47.Ο Σακελλαρίδης με σουτ έκανε το 51-49.Ο Βολακάκης με λει-απ έκανε το 53-49 και ο Παπανικολάου με σουτ πέτυχε το 53-51.Ο Παπαδάκης με 4 πόντους έγραψε το 57-51.Με τρίποντο ο Πασχαλίδης και ο Καραΐσκος με λει-απ για το 57-56(1:50).O Παπαδάκης με 1/2 βολές (0:19) και με 1/2 βολές (0:07) το τελικό 59-56.Ο Παυλίδης επιχείρησε με τρίποντο για την ισοφάριση,δεν βρήκε στόχο και οι Paranormal πήραν την νίκη.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Βολακάκης με 16 πόντους,12 ριμπάουντ και 1 κόψιμο και ο Ρίκος με 12 πόντους,14 ριμπάουντ,1 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Καραΐσκος με 12 πόντους,7 ριμπάουντ,5 ασίστ και 1 κλέψιμο,ο Καλόγηρος με 10 πόντους,3 ριμπάουντ,1 ασίστ και 1 κόψιμο και ο Πασχαλίδης με 6 πόντους ,7 ριμπάουντ ,2 ασίστ ,3 κλεψίματα  και 4 κοψίματα.