17.2%
69.2%
41.5%
5.9%

Partouzan vs M.K.O.49-66.Οι M.K.O. παρότι βρέθηκαν πίσω στο σκορ με 17-9 στα μέσα του 2ου δεκαλέπτου , στο ξεκίνημα του 3ου πάτησαν το γκάζι και το 25-21 με σερί 3-24 το μετέτρεψαν σε 28-45 και κλείδωσαν την νίκη.MVP  του αγώνα ο Βιδάλης με double-double 24 πόντους,10 ριμπάουντ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Το ματς ξεκίνησε με 5-0 για τους Partouzan με σουτ ο Ζησιάδης και με τρίποντο ο Καραδήμας .Οι M.K.O.το 5-2 με σουτ από τον Βιδάλη.Από την ασίστ του Ρηγανάκου το λει-απ ο Κοντομίχαλος για το 7-2.Το coast to coast  από τον Βιδάλη και το κλέψιμο και το λει-απ ο Βαχαβιώλος έγραψαν το 7-6.Ο Λεκός  το κλέψιμο και το λει-απ για το 9-6 ,με το δεκάλεπτο να τελειώνει 9-9 με 1/2 βολές ο Σωτηρόπουλος και με σουτ από την γωνία ο Βαχαβιώλος.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με σερί 8-0 οι Partouzan έκαναν το 17-9 με 2/2 βολές ο Λεκός με λει-απ ο Ζησιάδης και με 4 πόντους ο Κοντομίχαλος.Ο Βιδάλης με 4 πόντους μείωσε για τους M.K.O. σε 17-13.Ο Ζησιάδης με τρίποντο πέτυχε το 20-13.Ο Σωτηρόπουλος με ντράιβ και με 2/2 βολές ο Αγγελακάκης για το 20-17.Από την ασίστ του Λεκού ο Ρηγανάκος πέτυχε το 22-17 και το δεκάλεπτο τελείωσε 22-21 με 4 πόντους ο Βιδάλης με σουτ και λει-απ.

Τρίτο δεκάλεπτο και με  τρίποντο ο Τρανούδης έγραψε το 25-21 για τους Partouzan .Οι M.K.O. με σερί 0-12 έγραψαν το 25-33 με 6 πόντους ο Βιδάλης και 4 ο Αγγελακάκης και 2 πόντους ο Σωτηρόπουλος.Ο Τρανούδης με 1/2 βολές για το 26-33 και με 6 πόντους ο Μάϊνας έγραψε το 26-39.Ο Λεκός με σουτ μείωσε σε 28-39 .Ο Μάϊνας και Βαχαβιώλος ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραραν και με 2/2 βολές ο Κλαλιώτης για το 28-45.Το δεκάλεπτο τελείωσε 31-45 ο Κοντομίχαλος ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε και με 1/2 βολές ο Καραδήμας.

Τέταρτο δεκάλεπτο και ο Μάϊνας με σουτ,ο Σωτηρόπουλος με τρίποντο ,και με 2/2 βολές ο Αγγελακάκης για το 31-52 για τους M.K.O. Ο Ρηγανάκος με hook έκανε το 33-52 για τους Partouzan  και ο Βιδάλης με σουτ για το 33-54.Ξανά ο Ρηγανάκος με φόλοου για το 35-54 ,με τον  Βαχαβιώλο με σουτ από την γωνία να πετυχαίνει  το 35-56.Ο Ζησιάδης με 1/2 βολές και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Λεκός για το 38-56.Ο Βιδάλης πέτυχε το 38-60 με 4 πόντους για να μειώσουν με 1/2 βολές και τρίποντο ο Κοντομίχαλος και με σουτ ο Λεκός οι Partouzan  σε 44-60.Ο Σωτηρόπουλος με no look pass το καλάθι ο Αγγελακάκης και με 2/2 βολές ο Λιοπρασίτης για το 44-64.Ο Ζασιάδης με 2/2 βολές για το 46-64 .Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Αγγελακάκης για το 46-66 .Το ματς τελείωσε με τρίποντο ο Κοντομίχαλος για το τελικό 49-66.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Μάϊνας με 10 πόντους ,18 ριμπάουντ και 1 ασίστ και ο Αγγελακάκης με 12 πόντους,6 ριμπάουντ και 4 ασίστ.

Από τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Κοντομίχαλος με 15 πόντους και 10 ριμπάουντ και ο Λεκός με 10 πόντους,4 ριμπάουντ,3 ασίστ και 2 κλεψίματα.