28.0%
61.5%
38.2%
11.1%

Μεγάλη εμφάνιση για τους Printfair και νίκη απέναντι στους L.A.P.D. με 69-48.Στο τρίτο δεκάλεπτο πήραν ένα προβάδισμα μέχρι 17 πόντων και το διατήρησαν μέχρι τέλους.MVP ο Γιακουμής με 19 πόντους,9 ριμπάουντ,1 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Το πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με καλάθι ο Μίγκος 0-2  για τους L.A.P.D.Με σερί 9-0 οι Printfair πέρασαν μπροστα με 9-2 με καλάθι του Ευθυμιάδης ,ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Γιακουμής ,τρίποντο ο Χατζηδήμος και με σουτ ο Γιακουμής .Ο Αρζουμανίδης μείωσε με σουτ 9-4.Νέο τρίποντο ο Χατζηδήμος για το 12-4 .Ο Αρζουμανίδης με λει-απ και ο Προύτζας με 1/2 βολές μείωσαν σε 12-7.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Σωτηρίου πέτυχε το καλάθι και ο Αθανασακόπουλος  ύστερα από κλέψιμο του έγραψε το 16-7.Το δεκάλεπτο τελείωσε 16-11, ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Στρατογιάννης και με 1/2 βολές ο Προύτζας  και ο Κατέβας.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Γιακουμής με σουτ έκανε το 18-11 για τους Printfair.Ο Προύτζας  με τρίποντο μείωσε για τους L.A.P.D σε 18-14.Ο Γιακουμής  με 2/2 βολές έκανε το 20-14.Ο  Ζαπαντιώτης με 2/2 βολές και με Hook και ο Αθανασακόπουλος με λει-απ ισοφάρισαν σε 20-20.Από το High post ο Τσακίρης έκανε το 22-20.Με τον Μπάρλας να φέρνει το ματς στα ίσα 22-22 με 2/2 βολές.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Σωτηρίου πέτυχε το καλάθι για το 24-22.Το δεκάλεπτο τελείωσε με λει-απ ο Μπάρλας 24-24.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο ξεκίνημα με σερί 8-0 για τους Printfair με 4 πόντους του Σωτηρίου από σουτ,λει-απ ο Θάνος και με σουτ ο Γιακουμής για το 32-24.Την ασίστ ο Μίγκος και το καλάθι ο Ζαπαντιώτης για το 32-26 για τους L.A.P.D.Με τρίποντο ο Χατζηδήμος, με 2/2 βολές ο Θάνος και με τρίποντο ο Αλεξόπουλος έγινε το 40-26.Ο Προύτζας με λει-απ έκανε το 40-28.Νέο τρίποντο αυτή την φορά το πέτυχε ο Αναγνώστης για το 43-28.Ο Μίγκος με 1/2 βολές πέτυχε το 43-29.Ο Αλεξόπουλος πέτυχε τρίποντο και έγραψε το 46-29.Ο Προύτζας με 2/2 βολές και με γκολ φάουλ ο Κατέβας μείωσαν σε 46-34.Με λει-απ ο Σωτηρίου έκανε το 48-34 .Ο Κατέβας είχε 2/2 βολές για το 48-36. Και το δεκάλεπτο τελείωσε ο Αλεξόπουλος με τρίποντο για το 51-36.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Θάνος με λει-απ  και ο Γιακουμής με σουτ έκαναν το 55-36 για τους Printfair.Ο Ζαπαντιώτης  πέτυχε 2/2 βολές για το 55-38.Ο Αθανασακόπουλος σκόραρε με λει-απ για το 57-38.Ο Ζαπαντιώτης με Hook  και με λει-απ έγραψε το 57-42.Ο Γιακουμής με σουτ έκαναν το 59-42.Με τον Προύτζα με 1/2 βολές να κάνει το 59-43.Ο Σωτηρίου με γκολ φάουλ και ο Γιακουμής με 1/2 βολές έγινε το 63-43.Ο Κατέβας σκόραρε με τρίποντο για το 63-46.Με λει-απ ο Αθανασακόπουλος και με σουτ ο Γιακουμής έγινε το 67-46.Ο Στρατογιάννης σκόραρε με λει-απ για το 67-48.Το ματς τελείωσε 69-48 ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Γιακουμής.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ο Σωτηρίου με 13 πόντους ,10 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα,ο Αλεξόπουλος με 9 πόντους και 6 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Ζαπαντιώτης 12 πόντους,6 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα, ο Κατέβας με 9 πόντους,3 ριμπάουντ,1 ασίστ και 1 κόψιμο και ο Αρζουμανίδης με 6 πόντους,5 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο.