44.4%
46.4%
30.0%
21.4%

Η Printfair κέρδισε με 59-46 τους Underdogz για να ανέβει στο 11-3 στον όμιλο μετά από ένα ματς που ήλεγχε για τρία δεκάλεπτα, για να δει στην 4η περίοδο τους αντιπάλους της να επιστρέφουν από το -16 στο -5. Όμως, στο τέλος με τον Καταραχιά Α. πρωταγωνιστή η Printfair πήρε το ροζ φύλλο.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με τρίποντο από τον Καταραχιά Α. για να μειώσει ο Στεβόλαιμος. Ο Καταραχιάς Θ. σκόραρε για το 2-6, με τον Πούλιο και τον Καραχάλιο να ισοφαρίζουν τον αγώνα σε 6-6. Με τον Καταραχιά Α. και τον Καταραχιά Θ. η Printfair έφτασε στο 6-13, για να γράψει ο Παπαδέας το 6-15 με ένα 0-9 σερί της ομάδας του. Ο Στεβόλαιμος διέκοψε το σερί με τον Πούλιο να μειώνει σε 9-15, για να κλείσει ο Καταραχιάς Α. το δεκάλεπτο στο 9-16.

Στη 2η περίοδο ο Αρμάγος έφερε το ματς στο 13-16, αλλά γρήγορα Αλεξόπουλος και Παπαδόπουλος απάντησαν για το 13-21. Ο Γκανασούλης σκόραρε για το 15-21, με τον Παπαδόπουλο και τον Ανάγνο να γράφουν το 15-25. Ο Αρμάγος μείωσε, αλλά ο Ανάγνος έδωσε και πάλι διψήφιο προβάδισμα στην ομάδα του, 17-28 λίγο πριν το ημίχρονο.

Στην επανάληψη ο Καταραχιάς Α. σκόραρε τρίποντο για το 18-31 και μετά την απάντηση του Πούλιο σκόραρε και πάλι για το 20-33, με τον Καταραχιά Θ. να στέλνει το ματς στο 20-36 από τα 6.75. Ο Στεβόλαιμος απάντησε με τρίποντο και ο Γκανασούλης μείωσε σε 24-36, για να έρθουν Κρητικός και Αλεξόπουλος για το 24-40. Ο Καραχάλιος μείωσε σε 29-40, με το δεκάλεπτο να κλείνει στο 29-41 από τον Καταραχιά Α..

Στην 4η περίοδο ο Γιακουμής έφερε το ματς στο 29-43, με τον Γκανασούλη να γράφει ένα προσωπικό 6-0 για να μειώσει σε 35-43. Ο Καταραχιάς Α. απάντησε με βολές, με τον Στεβόλαιμο να σκοράρει 5 μαζεμένους πόντους για να μειώσει σε 40-45! Ο Ανάγνος, όμως, ήταν εκεί για την ομάδα του, με 5 δικούς του πόντους η Printfair έφτασε στο 40-50, ενώ το τρίποντο του Αλεξόπουλου αμέσως μετά την έφερε στο 41-53. Ο Πούλιος μείωσε σε 43-53, με τον Κρητικό να γράφει το 43-55. Καλάθι και φάουλ από τον Αρμάγο για το 46-55, με το ματς να κλείνει από τον Ευθυμιάδη και τον Κρητικό στο 46-59 για την Printfair.

Για τους νικητές ο Καταραχιάς Α. είχε 17 πόντους, 7 ριμπάουντ, 5 ασίστ, ο Καταραχιάς Θ. 9 πόντους, 5 ριμπάουντ, 4 ασίστ, 3 κλεψίματα, ο Ανάγνος 9 πόντους, 8 ριμπάουντ, ο Αλεξόπουλος 9 πόντους, 5 ριμπάουντ. Για τους Underdogz ο Στεβόλαιμος είχε 11 πόντους, 3 ασίστ, 5 κλεψίματα, ο Γκανασούλης 10 πόντους, 4 ριμπάουντ, 3 ασίστ, 2 κλεψίματα, ο Πούλιος 8 πόντους, 9 ριμπάουντ, ο Αρμάγος 9 πόντους, 5 ριμπάουντ, 5 ασίστ, 2 τάπες.