24.0%
33.3%
27.9%
11.8%

Underdogs vs Pigs 70-41.Μέχρι το ημίχρονο άντεξαν οι Pigs 23-21 ,ο Μαραγκός που μέχρι τότε ήταν απόντος ξεκίνησε το 3ο δεκάλεπτο με 11 σερί πόντους του και οι Underdogs ξέφυγαν στο σκορ και επικράτησαν στην συνέχεια εύκολα.Mvp του αγώνα ο Μαραγκός που είχε 25 πόντους, 5 ριμπάουντ, 4 ασίστ και 1 κλέψιμο.
Το ματς ξεκίνησε με τρίποντο ο Μαργαρίτης 0-3 για τους Pigs. Ο Αλεξόπουλος με σουτ το 2-3 για τους Underdogs. Ο Δημητριάδης Βασίλης με 1/2 βολές το 2-4 και ο Σταθόπουλος με τρίποντο το 5-4.Ο Δημητριάδης Βασίλης με ντραιβ το 5-6 και ο Βογιατζάκης με σουτ από την γωνιά και ο Αλεξόπουλος από το ζωγραφιστό το σκορ έγινε το 9-6.Με σουτ από την γωνιά ο Μαργαρίτης το 9-8 και ο Τσικνάκος με 2/2 βολές και ο Βαμβακάς με 1/2 βολές το 12-8.Ο Δημητριάδης Βασίλης με τα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε το 12-10 και το δεκάλεπτο τελείωσε 14-10 με εύστοχο σουτ ο Τσικνάκος.
Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Δημητριάδης Βασίλης και Μαργαρίτης με λει-απ ισοφάρισαν 14-14 για τους Pigs. Ο Τσούκαλης-Χαϊκάλης με 1/2 βολές και ο Τσικνάκος με λει-απ έδωσαν το προβάδισμα ξανά στους Underdogs 17-14.Ο Γκιουζέλης με Hook ,1/2 βολές ο Μιχαλούδης και ο Δημητριάδης Βασίλης το σκορ έγινε το 17-18.Ο Βογιατζάκης με σουτ από την γωνιά, 2/2 βολές και με εύστοχο σουτ ο Τσικνάκος έγινε το 23-18.Το δεκάλεπτο τελείωσε 23-21 με γκολ φάουλ ο Δημητριάδης Βασίλης.
Τρίτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με τρίποντο ο Δημητριάδης Βασίλης 23-24 για τους Pigs. Ο Μαραγκός με 2 κολλητά τρίποντα πέτυχε το 29-24 για τους Underdogs. Από το ζωγραφιστό σκόραρε ο Γκιουζέλης το 29-26 και ο Μαραγκός με 3/4 βολές και καλάθι από ντραιβ το 34-26.Ύστερα από κλέψιμο σκόραρε με λει-απ ο Δημητριάδης Βασίλης το 34-28 και ο Τσικνάκος από το High post το 36-28.Ο Δημητριάδης Βασίλης με 1/2 βολές το 36-29 και ο Τσικνάκος από το ζωγραφιστό το 38-29.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Γκιουζέλης το 38-31 και ο Μαραγκός με τρίποντο το 41-31.Ξανά από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Δημητριάδης Βασίλης το 41-33 και ο Βογιατζάκης με σουτ,ο Ντζιλέπης με τρίποντο και ο Βογιατζάκης από το ζωγραφιστό το σκορ έγινε το 48-33.Ο Σπάχος πέτυχε το 48-35 και ο Αλεξόπουλος το 50-35.Το δεκάλεπτο τελείωσε 50-38 με τρίποντο ο Μαργαρίτης.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο ο Σταθόπουλος με σουτ ,ο Αλεξόπουλος σκόραρε από επιθετικό ριμπάουντ και ο Καρακώστας με σουτ το σκορ έγινε το 56-38 για τους Underdogs. Το μοναδικό καλάθι για το 4ο δεκάλεπτο για τους Pigs το πέτυχε ο Δημητριάδης Δημήτρης με τρίποντο 56-41.Το ματς τελείωσε 70-41 με σερί 14-0 ,ο Μαραγκός με 9 συνεχόμενους πόντους του, ο Ντζιλέπης με τρίποντο και το τελευταίο καλάθι του αγώνα πέτυχε ο Μαραγκός από το ζωγραφιστό.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Τσικνάκος με 14 πόντους, 9 ριμπάουντ, 1 ασίστ και 1 κλέψιμο και ο Αλεξόπουλος με 8 πόντους, 8 ριμπάουντ και 3 ασίστ.
Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Δημητριάδης Βασίλης με 19 πόντους, 9 ριμπάουντ, 3 ασίστ και 4 κλεψίματα και ο Μιχαλούδης με 1 πόντο, 11 ριμπάουντ, 1 ασίστ και 4 κλεψίματα.