25.0%
41.7%
43.2%
23.1%

Α.Ο. Ανδρου vs Glory Road 63- 70.Οι Glory Road πέτυχαν την 11η νίκη τους,δεν ξεκίνησαν καλά το παιχνίδι, ανέβασαν στροφές στο 3ο δεκάλεπτο και κατάφεραν να πάρουν την νίκη διατηρώντας ένα σταθερό προβάδισμα μέχρι την λήξη του αγώνα. Η Άνδρος που αγωνίστηκε χωρίς τον πρώτο σκόρερ τους (Καλογεράς 24,1 πόντους μ.ο.)πάλεψαν το ματς μέχρι το τέλος. Mvp του αγώνα Καμάρα με 13 πόντους,18 ριμπάουντ(12-6),4 ασίστ ,1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.

Το ματς ξεκίνησε με τρίποντο ο Σεϊμένης Γιάννης 0-3 για τους Glory Road. Απάντησε με τρίποντο ο Δαμανάκης 3-3 για την Άνδρο. Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Καμάρα το 3-5 και ο Νικολόπουλος με 2/2 βολές το 5-5.Ο Σιφναΐος Εμμανουήλ με τρίποντο και ο Χαμντάν Σάμι με λει-απ έγινε το 5-10.Ο Δαμανάκης με 4 πόντους από σουτ μείωσε σε 9-10.Ο Σεϊμένης Γιάννης με 1/2 βολές το 9-11 και ο Δαμανάκης μετά από επιθετικό ριμπάουντ ισοφάρισε 11-11.Από το low post ο Καμάρα πέτυχε το 11-13 και ο Μουστάκας με 4 πόντους το σκορ έγινε 15-13.Το δεκάλεπτο τελείωσε με 15-17 με καλάθι από το low post ο Καμάρα και ο Σεϊμένης Γιάννης με τρομερό κάρφωμα στον αιφνιδιασμό .

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Δαμανάκης με 1/2 βολές έγινε το 16-17 για την Άνδρο. Ο Καμάρα με 1/2 βολές το 16-18 για τους Glory Road. Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Δαμανάκης και ο Μουστάκας και με εύστοχο σουτ του Μουστάκα το σκορ έγινε 22-18.Ο Σεϊμένης Γιάννης με 5 πόντους(1τρίποντο)πέτυχε το 22-23.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Δαμανάκης το 24-23 και ο Σιφναΐος Εμμανουήλ με σουτ και τρίποντο σκόραρε το 24-28.Ο Νικολόπουλος με σουτ από την γωνιά πέτυχε το 26-28 και το δεκάλεπτο τελείωσε με τρίποντο ο Σιφναΐος Εμμανουήλ και Σεϊμένης Γιάννης με λει-απ.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Σεϊμένης Γιάννης μετά από κλέψιμο σκόραρε με λει-απ το 26-35 για τους Glory Road. Ο Χαρίδημος με τρίποντο μείωσε 29-35 για την Άνδρο. Με σερί 0-9 ξέφυγαν στο σκορ με 29-44, ο Σιφναΐος Εμμανουήλ και ο Χαμντάν Σάμι με σουτ, ο Σεϊμένης Γιάννης με λει-απ στον αιφνιδιασμό και ο Σιφναΐος με τρίποντο. Ο Δαμανάκης με ντραιβ πέτυχε το 31-44 και ο Σεϊμένης Γιάννης με τρίποντο το 31-47.Απάντησε με τρίποντο ο Μουστάκας, με 2/2 βολές ο Χαρίδημος και με σουτ ο Δαμανάκης και το σκορ έγινε 38-47.Ο Σεϊμένης Γιάννης με τρίποντο, ο Σιφναΐος Εμμανουήλ με σουτ και ο Καμάρα με λει-απ έγραψαν το 38-54.Ο Χαρίδημος με τρίποντο το 41-54 και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Καμάρα το 41-56.Ο Νικολόπουλος με σουτ το 43-56 και το δεκάλεπτο τελείωσε 43-60 με λει-απ ο Σεϊμένης Βασίλης και με 2/2 βολές ο Καμάρα.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Σαχτούρης με 1/2 βολές το 43-61 για τους Glory Road. Ο Νικολόπουλος με coast to coast πέτυχε το 45-61 για την Άνδρο. Ο Πούλιος με σουτ από την γωνιά πέτυχε το 45-63 και ο Κουτσουρόπουλος με 1/2 βολές, ο Δαμανάκης με σουτ,ο Νικολόπουλος με σουτ από την γωνιά και ο Μουστάκας με 1/2 βολές το σκορ έγινε 51-63.Νέο τρίποντο ο Σεϊμένης Γιάννης πέτυχε το 51-66 και ο Δαμανάκης απάντησε και αυτός με τρίποντο και ο Μουστάκας με σουτ το σκορ έγινε 56-66.Ο Σεϊμένης Γιάννης με σουτ και ο Σεϊμένης Βασίλης με λει-απ το σκορ έγινε 56-70.Το τελικό 63-70 πέτυχαν ο Δαμανάκης με καλάθι από επιθετικό ριμπάουντ,γκολ φάουλ ο Νικολόπουλος και με καλάθι από το ζωγραφιστό ο Κουτσουρόπουλος.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Σεϊμένης Γιάννης με 28 πόντους, 8 ριμπάουντ, 4 ασίστ και 1 κλέψιμο και ο Σιφναΐος Εμμανουήλ με 18 πόντους,1 ριμπάουντ και 4 ασίστ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Δαμανάκης με 25 πόντους,18 ριμπάουντ(12-6),2 ασίστ,1 κλέψιμο και 2 κοψίματα και ο Νικολόπουλος με 13 πόντους,5 ριμπάουντ και 9 ασίστ και ο Μουστάκας με 14 πόντους,15 ριμπάουντ(9-6) και 1 κλέψιμο.