19.4%
33.3%
26.7%
35.0%

Carnavaliers vs Bacardi Tel Aviv 46-57.Πολύ σφιχτό ματς για ένα ημίχρονο 26-28 μέχρι οι Bacardi να κάνουν ένα ξέσπασμα στο 3ο δεκάλεπτο και από εκεί και πέρα να μην επιτρέψουν στους Carnavaliers που ήταν αρκετά άστοχο στην επανάληψη να πλησιάσουν. Mvp του αγώνα ο Καρυοφύλλης με 13 πόντους, 30 ριμπάουντ τα 21στο ημίχρονο(19-11),2 ασίστ, 1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.

Το ματς ξεκίνησε με 0-5 για τους Bacardi ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Καρυοφύλλης και με τρίποντο ο Δενδρινός Ο Μυλωνάς με λει-απ μείωσε σε 2-5 για τους Carnavaliers. Ο Αγγελιουδάκης με σουτ το 2-7 και ο Μυλωνάς με 4 πόντους του και ο Καλόγηρος με τρίποντο το σκορ έγινε 9-7. Ο Κούκας ισοφάρισε 9-9 Από το ζωγραφιστό σκόραρε ο Καλόγηρος με ντραιβ το 11-9.Απάντησε ο Κτιστάκης με σουτ το 11-11 και ο Μυλωνάς με λει-απ στον αιφνιδιασμό το το 13-11.Το δεκάλεπτο τελείωσε 13-18 με 2/2 βολές ο Καρυοφύλλης, τρίποντο ο Δενδρινός και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Καρυοφύλλης.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Δενδρινός με σουτ από την γωνιά το 13-20 για τους Bacardi. Ο Δεληγιάννης με τρίποντο μείωσε 16-20 για τους Carnavaliers. Ο Δενδρινός με 4 πόντους, λει-απ και σουτ από την γωνιά, έγραψε το 16-24.Ο Μυλωνάς με τρίποντο και ο Πασχαλίδης από το ζωγραφιστό μείωσαν σε 21-24.Ο Κτιστάκης με σουτ το 21-26 και ο Μυλωνάς με νέο τρίποντο το 24-26.Ο Καρυοφύλλης απο το High post πέτυχε το 24-28 και το δεκάλεπτο τελείωσε 26-28 με 2/2 βολές ο Πασχαλίδης.
Τρίτο δεκάλεπτο και ο Κούκας με 1/2 βολές το 26-29 για τους Bacardi. Οι Carnavaliers πέρασαν μπροστά στο σκορ με 31-29 ο Καραΐσκος με λει-απ και με τρίποντο ο Μυλωνάς. Απάντησε ο Δενδρινός με τρίποντο 31-32 και ξανά ο Καραΐσκος με σουτ το 33-32.Ο Καρυοφύλλης με τρίποντο από την κορυφή το 33-35 και ο Κομμάτας με 1/2 βολές το 34-35.Ο Κτιστάκης με τρίποντο και με λει-απ στον αιφνιδιασμό έγραψε το 34-40.Ο Καραΐσκος από το ζωγραφιστό το 36-40 και ο Παναγιωτάκης με τρίποντο και ο Ραμαντάνης με coast to coast έγινε το 36-45.Ο Μυλωνάς σκόραρε το 38-45 και το δεκάλεπτο τελείωσε 38-47 με καλάθι από επιθετικό ριμπάουντ ο Κούκας.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Κτιστάκης από το ζωγραφιστό πέτυχε το 38-49 για τους Bacardi. Ο Μυλωνάς με λει-απ στον αιφνιδιασμό το 40-49 για τους Carnavaliers. Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Καρυοφύλλης το 40-51 και ο Καραΐσκος με σουτ και με τρίποντο το 45-51.Ο Δενδρινός με 1/2 βολές και ο Παναγιωτάκης με τρίποντο το 45-55. Ο Πασχαλίδης με 1/2 βολές το 46-55 και το τελικό 46-57 πέτυχε ο Ραμαντάνης με σουτ.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Δενδρινός με 16 πόντους, 7 ριμπάουντ, 4 ασίστ και ο Ραμαντάνης με 4 πόντους,2 ριμπάουντ,5 ασίστ και 3 κλεψίματα.
Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Μυλωνάς με 21 πόντους, 4 ριμπάουντ, 2 ασίστ και 2 κλεψίματα, ο Καραΐσκος με 11 πόντους, 3 ριμπάουντ, 4 ασίστ και 1 κλέψιμο και ο Πασχαλίδης με 5 πόντους, 12 ριμπάουντ, 1 ασίστ,3 κλεψίματα και 5 κοψίματα.