12.9%
31.3%
20.5%
35.3%

Carnavaliers vs Paranormal I.40-41.Την ρεβάνς για τον περσινό χαμένο  τελικό στην Rising πήραν οι Paranormal I.με ανατροπή στο φινάλε (37-33). Κακό ματς και από τις 2 ομάδες με πολύ χαμηλά ποσοστά σε όλες τις κατηγορίες.Mvp του αγώνα ο Ρουστάς με 5 πόντους και 8 ριμπάουντ 2 ασίστ και 2 κλεψίματα

Το ματς ξεκίνησε με καλάθι του Σκουλάτου το 0-2 για τους Paranormal I.Ο Καλόγηρος με 1/2 βολές το 1-2 για τους Carnavaliers .Ο Παγώνας με τρίποντο έκανε το 1-5 και ο ξανά με 1/2 βολές ο Καλόγηρος για το 2-5.Με λει-απ ο Δεδεδήμος το 2-7 και ο Μαρίνης με σουτ το 4-7.Ο Βολακάκης με 1/2 βολές το 4-8 και ο Δεληγιαννίδης με τρίποντο το 7-8.Απάντησε με τρίποντο ο Παγώνας και ο Ρουστάς με σουτ  για το 7-13ο Πασχαλίδης έκανε το 9 13. και ο Χρυσαφιάδης με σουτ το 9-15.Το δεκάλεπτο τελείωσε 11-15 με καλάθι τους Σακελλαρίδη Μάνου.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Παγώνας σκόραρε το 11-17 για τους Paranormal I.. Ο Παπανικολάου σκόραρε το 15-17 και ο Σκουλάτος έκανε το 15-19.Ο Πασχαλίδης με 1/2 βολές και τρίποντο ισοφάρισε 19-19.Τρίποντο ο Χρυσαφιάδης και το σκορ έγινε 19-22 και ο Καραΐσκος έκλεισε το δεκάλεπτο 21-22.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Μιχελακάκης  το 21-24 για τους Paranormal I.Ο Καλόγηρος και ο Σακελλαρίδης Νίκος σκόραραν το 25-24 για τους Carnavaliers . Ο Παγώνας με λει-απ πέτυχε το 25-26 και ο  Πασχαλίδης με τρίποντο το 28-26.Σκουλατος με 1/2 βολές το 28-27και το δεκαλέπτο τελείωσε 32-27 με τον Μαρίνη και το Σακελλαρίδη Νίκο να είναι στα ρόστερ.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Παγώνας και ο Ρουστάς με τρίποντο ισοφάρισαν το 32-32 για τους Carnavaliers.Ο Δεληγιάννης με τρίποντο έκανε το 35-32 για τους Carnavaliers και ο Σκουλάτος ,με 1/2 βολές το 35-33.Ο Καραΐσκος πέτυχε το 37-33. Με σερί 0-7 το σκορ έγινε 37-40 με 1/2 βολές ο Σκουλάτος ,ο Χρυσαφιάδης  με 2 τρίποντα .Ο  Παπανικολαου από επιθετικό ριμπάουντ το 39-40 και ο Χρυσαφιάδης με 1/2 βολές το  39-41(0.22). Το τελικό 40-41 έκανε ο Χρυσαφιάδης με 1/2 βολές (0.12). Στην τελευταία επίθεση του παιχνιδιού ο Πασχαλίδης ήταν άστοχος στο σουτ που επιχείρησε.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Χρυσαφιάδης  με 12 πόντους και 5 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Πασχαλίδης με 8 πόντους,11 ριμπάουντ ,2 ασίστ,1 κλέψιμο και 3 κοψίματα.