17.6%
65.0%
36.0%
14.3%

Nothing But Net vs Γ.Α.Σ.Τ. 92-58.Οι Nothing but net με τρομερό ξεκίνημα στο ματς έκλεισαν το πρώτο δεκάλεπτο 26-10 και 50 -20 το ημίχρονο.Οι Γ.Α.Σ.Τ σε πολύ κακό βράδυ, δε μπόρεσαν ποτέ να μπουν στο ρυθμό του ματς και έχασαν από τους εκπληκτικούς Net που είχαν 6 παίχτες με +10 πόντους. Mvp του αγώνα ο εκπληκτικός Καραμανής που άγγιξε το τριπλ-νταμπλ,17 πόντους,8 ριμπάουντ,12 ασίστ και 1 κλέψιμο.
Οι Nothing but net ξεκίνησαν με ένα 7-0 ,ο Λαζαρέτος από το ζωγραφιστό, γκολ φάουλ και εύστοχο σουτ από το High post ο Ζαχαρόπουλος .Οι Γ.Α.Σ.Τ με 2/2 βολές του Αδαμαντίδη το 7-2.Από το High post ξανά ο Ζαχαρόπουλος και ο Λαζαρέτος από το ζωγραφιστό το 11-2. Ο Χαλδαίος με τρίποντο και ο Διαμαντόπουλος με Hook έγραψαν το 11-7.Με σερί 11-0 ξέφυγαν στο σκορ με 22-7 η Net. Αρχικά ο Περράκης με τρίποντο, γκολ φάουλ ο Παπαδόπουλος, με τρίποντο ο Καραμανής και με 2/2 βολές ο Λαζαρέτος. Ο Διαμαντόπουλος με γκολ φάουλ πέτυχε το 22-10 και το δεκάλεπτο τελείωσε 26-10 με Hook ο Καραμανής και με 2/2 βολές ο Παπαδόπουλος.
Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Παπαδόπουλος από το ζωγραφιστό και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Καραμανής πέτυχαν το 30-10 για τους Nothing but net. Ο Διαμαντόπουλος με καλάθι από το ζωγραφιστό το 30-12 για τους Γ.Α.Σ.Τ. Ο Δημητρίου με λει-απ στον αιφνιδιασμό και ο Καραμανής με σουτ το 34-12 και ο Αδαμαντίδης με 2/2 βολές το 34-14.Ο Ζαχαρόπουλος από το ζωγραφιστό το 36-14 και ο Αδαμαντίδης με 4 πόντους του έγινε το 36-18.Με σερί 14-0 το σκορ έγινε 50-18 ,ο Ζαχαρόπουλος με σουτ από το High post ,1/1 βολή τεχνικής ποινής ο Δημητρίου, με σουτ ο Παπαδόπουλος, ο Λαζαρέτος από το ζωγραφιστό, ο Περράκης με τρίποντο, ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Ζαχαρόπουλος και με σουτ από την γωνιά ο Δημητρίου. Το δεκάλεπτο τελείωσε 50-20 με 2/2 βολές ο Μουζουράκης.
Τρίτο δεκάλεπτο και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Λαζαρέτος το 52-20 για τους Nothing but net. Ο Αδαμαντίδης με ντραιβ το 52-22 για τους Γ.Α.Σ.Τ. Ο Παπαδόπουλος με καλάθι από το ζωγραφιστό και ο Καραμανής με Hook έγραψαν το 56-22 και ο Μουζουράκης με 1/2 βολές το 56-23.Ο Ζαχαρόπουλος και ο Καραμανής σκόραραν το 60-23 και ο Μουζουράκης πέτυχε το 60-25. Ο Ζαχαρόπουλος με 2/2 βολές, ο Δημητρίου με σουτ από την γωνιά και με καλάθι από το ζωγραφιστό και ο Αθανασίου από το ζωγραφιστό σκόραραν το 68-25.Ο Μουζουράκης με τρίποντο το 68-28  και ο Δημητρίου με σουτ το 70-28.Ο Διαμαντόπουλος με καλάθι από το ζωγραφιστό και ο Αδαμαντίδης και ο Παπαδάκης με ντραιβ το 70-34.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Ζαχαρόπουλος το 72-34 και ο Αδαμαντίδης με ντραιβ το 72-36.Το δεκάλεπτο τελείωσε 74-36 με σουτ από το High post Ο Αθανασίου.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Ζαχαρόπουλος και ο Αθανασίου σκόραραν το 78-36 για τους Nothing but net. Ο Μουζουράκης και ο Λεμπέσης με γκολ φάουλ και ο Διαμαντόπουλος με 1/2 βολές μείωσαν σε 78-43 για τους Γ.Α.Σ.Τ. Ο Αθανασίου με καλάθι από το ζωγραφιστό το 80-43 και ο Μίλσης και ο Μουζουράκης με ντραιβ το 80-47.Ο Παπαδόπουλος με 1/2 βολές το 81-47 και ο Μουζουράκης με 1/2 βολές το 81-48.Από το High post .Ο Καραμανής το 83-48 και ο Διαμαντόπουλος με 1/2 βολές το 83-49.Ο Δημητρίου με 1/1 βολή τεχνικής ποινής, ο Παπαδόπουλος από το ζωγραφιστό ,ο Καραμανής με λει-απ και ο Αθανασίου με καλάθι από το ζωγραφιστό πέτυχαν το 90-49.Ο Μίλσης με τρίποντο και ο Διαμαντόπουλος από το ζωγραφιστό πέτυχαν το 90-54.Ο Αθανασίου σκόραρε το 92-54 και το τελικό 92-58 πέτυχαν ο Μουζουράκης και ο Χαλδαίος.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Ζαχαρόπουλος με 21 πόντους,9 ριμπάουντ ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο,ο Λαζαρέτος με 10 πόντους και 19 ριμπάουντ (13-6) και ο Αθανασίου με 12 πόντους,7 ριμπάουντ ,3 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Μουζουράκης με 16 πόντους,8 ασίστ,3 κλεψίματα και ο Διαμαντόπουλος με 13 πόντους ,8 ριμπάουντ.2 ασίστ ,1 κλέψιμο και 3 κοψίματα.